úvod

úvod
BVA International poskytuje profesionální služby v následujících oblastech:

Aktuality

Fotografie z koncertu MOZART GALA

Jubilejní desátý Gala koncert v Kongresovém centru Praha proběhl 10. prosince 2015. Byl věnován dílu Wolfganga Amadea Mozarta. V áriích z jeho nejslavnějších oper se představili světoznámý basbarytonista Adam Plachetka a sopranistka Kateřina Kněžíková za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod vedením Tomáše Braunera.

Mimořádná atraktivita programu i popularita interpretů vedla k nebývalému zájmu o koncert u veřejnosti. Vyhrazený kontingent vstupenek k prodeji byl rychle vyprodán. Koncert byl ve spolupráci s BVA natáčen Českou televizí, která ho vysílala 1. února 2016 v rámci oslav Mozartovského výročí (přehrát záznam). Záznam koncertu byl také pořízen Českým rozhlasem, který ho odvysílal 17. prosince 2015.

Výkony obou hlavních protagonistů, orchestru i dirigenta, stejně jako scéna, light-design a projekce v sálu byly příznivě oceňovány odbornou kritikou i diváky.

Závěrečná zpráva ke stažení (PDF)

MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA MOZART GALA

MOZART GALA

MOZART GALA

ADAM PLACHETKA, světoznámý basbarytonista na koncertě MOZART GALA v Praze. Spolu se sopranistkou Kateřinou Kněžíkovou, za účasti Symfonického orchestru Českého rozhlasu a pod vedením Tomáše Braunera představí výběr nejznámějších skladeb a operních árii geniálního skladatele W. A. Mozarta.

V letošním roce se v Kongresovém centru Praha uskuteční tradiční, již desátý a jubilejní koncert řady Gala, a to MOZART GALA, dne .

V předchozích letech to byly koncerty Mozart Gala, Dvořák Gala, Čajkovskij Gala, Verdi Gala, Smetana Gala, Gershwin Gala, Rossini Gala, Strauss Gala a Bizet Gala.

Vstupenky v předprodeji na:

Pro aktuální informace sledujte událost také na Facebooku.

Fotografie z koncertu BIZET GALA

BVA International připravila ve spolupráci s Kongresovým centrem Praha tradiční předvánoční koncert řady Gala, věnovaný vždy jednomu významnému představiteli klasické hudby. Koncert BIZET GALA se konal 9. prosince 2014.

BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA BIZET GALA

BIZET GALA

BIZET GALA

BVA International ve spolupráci s Kongresovým Centrem Praha připravuje tradiční předvánoční koncert řady Gala, věnovaný vždy jednomu významnému představiteli klasické hudby.

V předchozích letech to byly koncerty Mozart Gala, Dvořák Gala, Čajkovskij Gala, Verdi Gala, Smetana Gala, Gershwin Gala, Rossini Gala a Strauss Gala.

V letošním roce se v Kongresovém centru Praha uskuteční již devátý koncert, a to BIZET GALA, dne .

Výběr nejznámějších skladeb G. BIZETA – Carmen, Symfonie č. 1, Lovci perel, L´Arlésienne a další.

Účinkující – Jolana Fogašová, Svatopluk Sem a Richard Samek (sólisté), Symfonický orchestr Českého rozhlasu, dirigent Tomáš Brauner.

ORFEO ED EURIDICE

ORFEO ED EURIDICE

Výjimečný projekt v barokním divadle v Českém Krumlově - filmové zpracování reformní opery Christophera Willibalda Glucka v hlavní roli se světově uznávaným kontratenoristou Bejunem Mehtou.

Premiéra filmu proběhla v neděli 9. února 2014 v Berlínské filharmonii za účasti všech hlavních představitelů. Fotografie z premiéry:
http://www.flickr.com/photos/imzmedia/12455253313/in/photostream/

Na DVD a BluRay se můžete těšit 19. května 2014.

Fotografie z koncertu STRAUSS GALA

BVA International připravila ve spolupráci s Kongresovým centrem Praha tradiční předvánoční koncert řady Gala, věnovaný vždy jednomu významnému představiteli klasické hudby. Koncert STRAUSS GALA se konal 12. prosince 2013.

STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA STRAUSS GALA

[ 1 2 3 4 ] starší »