úvod

úvod
BVA International poskytuje profesionální služby v následujících oblastech:

Aktuality

Prestižní mezinárodní ocenění “Preis der deutschen Schallplattenkritik” pro DVD s operním titulem Dove è amore è gelosia a dokumentem Perla baroka

DVD s filmovým záznamem historické rekonstrukce opery G. Scarlattiho Dove è amore è gelosia (Kde je láska, je i žárlivost) natočené v roce 2011 společně s dokumentem Perla baroka, vydané společností OPUS ARTE, získalo prestižní mezinárodní ocenění “Preis der deutschen Schallplattenkritik”.

STRAUSS GALA

STRAUSS GALA

BVA International ve spolupráci s Kongresovým Centrem Praha připravuje tradiční předvánoční koncert řady Gala, věnovaný vždy jednomu významnému představiteli klasické hudby.

V předchozích letech to byly koncerty Mozart Gala, Dvořák Gala, Čajkovskij Gala, Verdi Gala, Smetana Gala, Gershwin Gala a Rossini Gala.

V letošním roce se v Kongresovém centru Praha uskuteční již osmý koncert, a to STRAUSS GALA, dne .

Tento gala koncert nabídne v interpretaci Kateřiny Kněžíkové, sólistky Národního divadla v Praze a Symfonického orchestru Českého rozhlasu, pod vedením dirigenta Ondreje Lenárda výběr těch nejznámějších árií, předeher, valčíků a pochodů z jeho nejznámějších děl.

Fotografie z koncertu ROSSINI GALA

BVA International připravila ve spolupráci s Kongresovým centrem Praha tradiční předvánoční koncert řady Gala, věnovaný vždy jednomu významnému představiteli klasické hudby. Koncert ROSSINI GALA se konal 13. prosince 2012.

ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA ROSSINI GALA

Ocenění nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97

Opera Giuseppe Scarlattiho DOVE È AMORE È GELOSIA získala ocenění nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 v rámci 49. Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha 2012. Přímý přenos ze slavnostního předávání cen 17. 10. 2012 odvysílala ČT2.

PERLA BAROKA – dokumentární film

PERLA BAROKA PERLA BAROKA

Nový dokumentární film o obnově unikátního Zámeckého barokního divadla na zámku Český Krumlov, kde se po 243 letech uskutečnilo představení inscenace opery Dove e amore e gelosia.

ROSSINI GALA

ROSSINI GALA

BVA International ve spolupráci s Kongresovým Centrem Praha připravuje tradiční předvánoční koncert řady Gala, věnovaný vždy jednomu významnému představiteli klasické hudby.

V předchozích letech to byly koncerty Mozart Gala, Dvořák Gala, Čajkovskij Gala, Verdi Gala, Smetana Gala a Gershwin Gala.

V letošním roce se v Kongresovém centru Praha uskuteční již sedmý koncert, a to ROSSINI GALA, dne .

Tento gala koncert nabídne v interpretaci sólistů Národního divadla v Praze a Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod vedením Tomáše Braunera výběr těch nejznámějších árií a předeher z jeho nejznámějších operních děl.

Koncert ROSSINI GALA je realizován za podpory hlavního města Prahy.